20 Kasım 2013

Vodafone'un Size Özel Mesajları Yanıltıyor!

Vodafone'dan 3 ay önce cep telefonuma gelen size özel mesajı ile hattımı 12 ay taahhüt vererek kontörlü hattan faturalı hatta çevirdim.3 ay sonra internet kullanmıyor ve mesaj gönderemiyorum.Müşteri hizmetlerini aradığımda internet ve mesaj kullanımının sadece 3 ay geçerliliği olduğunu öğrendim ancak gelen mesajda tarih bilgisi verilmediği için Vodafone tarafından yanıltıldım.

Vodafone Türkiye'de en büyük 2 gsm operatöründen biri,ancak bu şekilde insanları mağdur duruma düşürmesi bir o kadar üzücü. Taahhüdü iptal etmeyi düşünüyorum

Gelen mesaj aynen şu şekilde;

Size Özel Her yöne 1000SMS+1GB kazanmak için faturalı Hesabını Bilen 500'e geçin,12 ay sözünüzle 25 TL'ye Her yöne 500 DK konuşun!

Turan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön