30 Ocak 2014

Vodafone'un Sistemi Bozuk!

Bugün tam 3 saatimi Vodafone müşteri hizmetleriyle konuşmakla harcadım. Hattımı yanlışlıkla dondurmuş. Neden dondurulmuş diyorum ne müşteri temsilcisi ne de yetkililer cevap veremiyorlar. Ekranda bununla ilgili bir bilgi yok diyorlar. Bilgiyi nereden alacağız diyorum, yapacak bir şey yok diyorlar, sistem öyle yapmış.

Böyle bir şey olabilir mi? Nasıl bir kurum bu. Mahalle bakkalının defteri gibi karmakarışık.. Hiçbir geri dönüşüm de sağlanmıyor. Hayatımda hiç bu kadar sıkıntı yaşamamıştım. Kurumsal firmaymış. Hadi oradan!

Ali 95 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,03.01.2014tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali 03 Şubat 2014

  Perşembe akşamı saat 6'da incelemeye alındı. Hala inceliyorlar. Çok titiz vodafone bu konuda tabi. Keşke bu titizliklerini çalışma ahlakında da gösterebilselerdi. Yanlış fatura kesiyorsun,bir kişide demiyor ki kusura bakmayın yanlışlık var, kimse kabullenmiyor ve hep sallama cevaplar..

 • Ali 02 Şubat 2014

  Sorunumu hiçbirşekilde halletmediler.. Çok kötü sistem.. mahelle bakkalı gibi bir kurumsal anlayış...

 • Ali 02 Şubat 2014

  3 Gün oldu hala incelememi yapıp geri dönüş yapacaklar bana.. Hattı kısıtlamaya gelince 3 saniyede yapılan işlem, hata düzeltmeye gelince 10 gün sürüyor. Ne biçim bir kurum bu..

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön