21 Eylül 2013

Vodafone'un Sistem Hatası Mağdur Etti!

09.21.2013 saat 21:00 ~ 22:00 'de yapmış olduğum başvuru talebi ile alakalı onay mesajı geldi ve internete giriş yaptım. Saat 23:55 gibi internetimi kesip saat : 00:06'da 3636 'ya tekrardan talep mesajı gönderdim. Bana;"değerli abonemiz mevcut olan data paketiniz günlük cepnet paketi ile aynı anda kullanılmamaktadır." diye mesaj geldi.

Yani şuanda mevcut olan bir cepnet paketiniz var denildi. Aynı işlemi 00:13,00:24'te yaptım ve aynı mesajlar geldi. (yani cepnet paketimin zaten mevut olduğunu söyleyen mesaj) ve buna nisbeten internete giriş yaptım. 1(600 kb) dakika sonra çıktığımda 6.5 TL hesabımdan düştü. Sistemdeki yanlış bilgilendirmeden dolayı mağdurum.Vodafone'un dikkatine...

Bekir 55 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 10 Mart 2014

    BTK bu olaydan dolayı size ceza kesti. Bu sistemdeki hatadan dolayı hala kullanıcıları mağdur etmektesiniz. Üstüne üstelik bana yapacağınız iadeyide hala yapmadınız. Yediğiniz ceza az mı geldi ? Milleti dolandırmaya neden devam ediyorsunuz ?

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 01/10/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve kullanımlarınıza bağlı olarak ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön