18 Ekim 2013

Vodafone'un Sinyal Yetersizliği!

Yaklaşık bir senedir kapalı alanlara girdiğim andan itibaren telefonumun sinyal gücü çok zayıf oluyor hatta sinyal alamıyorum. Defalarca bildirmeme rağmen herhangi bir çözüm bulunamadı ve en son olarak hattımın sinyali tamamen kesildi. Ben şu an hattımı kullanamıyorum ve teknik ekibin çözüm bulmasını beklemem gerekiyormuş. Bu benim mağduriyetime bir çözüm bulunamaması çok büyük yetersizlik.

Reklamlarda hergün Vodafone ile anlatılan her şey bence insanları yanıltmaktan başka bir şey değil. Vodafone'a güvenerek taahhütümü uzattım. Şu an taahhütüm olmasa bir dakika dahi bu hattı kullanmam.

Bahadır 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,bu yılın yatırımında bölgede kurulması planlanan yeni bir baz istasyonu bulunmadığını birsonraki yatırım planında değerlendirmeye alındığının bilgisini iletmek isteriz.Bu tarihe kadar daha sağlıklı iletişim kurulabilmesi için teknik birim tarafından iyileştirme çalışmaların devam ettiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön