24 Temmuz 2014

Vodafone'un Ses Kalitesi Düşük!

Gelen arama veya yaptığım çağrılar da telefon ile görüşürken ses bir anda kısılıyor ve ses kalitesi tamamen düşüyor. Karşı tarafı duymakta güçlük çekiyorum. Ayrıca çağrı yaparken arama ses tonu gelmeden karşı tarafın açmasına rağmen ses duyulmuyor. Bir çok telefonla denedim. Sorun telefonda değil şebekededir. Daha önce red müşterisi olduğum için 7008 aramama rağmen ufak bir güncelleme yapılıp sorunun kalkacağı söylendi ama sorun hala devam ediyor..

Berkan 237 Okunma

Cevaplar

  • Berkan 04 Ağustos 2014

    Sorunumu anlatmama rağmen herhangi bir problem olmadığı söylendi. Farli telefonlarda da aynı hata yaptığını bildirmeme rağmen yine de sorun giderilmedi.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön