04 Eylül 2014

Vodafone'un Saygısız Müşteri Temsilcisi.

4 nisan 2014 saat 09.38 de bir müşteri temsilcisi beni aradı. Kampanyayla alakalı bilgi verdi ve kampanyadan yararlanmamı istedi. Ben de bu kampanyanın bana uygun olmadığını ifade ettim. Bunun üzerine tabii ısrar etti ikna etmeye çalıştı ben ikna olmayınca da tercihinize saygı duyuyoruz deyip daha benim bir söylememe fırsat bırakmadan telefonu yüzüme kapattı.

Normal zamanda gayet kibar davranan ama istediğini alamayınca saygısızlaşan insanlara kazandırdığı para kadar değer veren müşterisiyle menfaati kalmadığında hiç itibar göstermeyen Vodafone çalışanını kınıyorum. İnsanlar sizin dayattığınız kampanyaları kabul etmek zorunda değil. Kendinize gelin ve biraz edep öğrenin Vodafone şirketi.

Hüseyin 1.503 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 08.09.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön