23 Aralık 2013

Vodafone'un Mobil Ödeme Servisinden Yararlanamıyorum!

Vodafone Mobil ödeme servisinden 1 aydan uzun süredir yararlanamıyorum. Daha önceleri müşteri hizmetleriyle görüştüm fakat çözüm bulamadılar. Bugün tam 3 kere aradım, 3 seferinde de arkadaşlar problem olmadığını, mobil ödemenin açık olduğunu söyledi. Fakat hiçbir sitede mobil ödeme kullanamıyorum şu anda. Mobil ödemeyi açmak istediğimde de şu hatayı alıyorum. Servis kısıtı nedeniyle Mobil ödeme servisi aktif edilememiştir. Detaylı bilgi için 0542 444 0542'yi arayabilirsiniz

Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar her ne kadar hiçbir problem olmadığını söyleseler de gayet açık bir problem var. Problemi yaşayan başka arkadaşlar da olduğunu okuyorum internetten. İlgilenirseniz çok memnun olurum.

İzzet 248 Okunma

Cevaplar

  • İzzet24 Ocak 2014

    Şu anda da problemim "mobil ödeme sisteminden hata alındı, bakiyenizi kontrol ediniz" biçiminde gerçekleşiyor. Ciddi anlamda usandım mobil ödeme sisteminizden. Ayrıca çağrı merkezinizdeki arkadaşlar çözüm bulamadıklarında telefonu suratıma kapatıyorlar veya ödeme yapmak istediğim sitenin müşteri hizmetlerine yönlendiriyorlar. Oradaki arkadaşlar da kendileri ile ilgili bir durum olmadığını belirtiyorlar. Kısacası problemim çözülmüyor ve çözülemeyecek gibi görünüyor.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön