Vodafone'un Kurumsal Satış Kanalları Çok Yetersiz!

İbrahim A. |

Hangi konudan bahsedeyim bilemedim. Kurumsal satış kanallarının yeteneksiz ve yetersiz olmasından mı; ulaşmaya çalıştığım kurumsal çağrı merkezinin yoğunluktan bireysele düşmesinden mi? ( Bir de arama başına para alıyorlar )

Belki sizin vasıtanızla bir kurumsal yetkili beni arar ve derdimi dinler. Bu rekabet ortamında Vodafone'u asla tercih etmem.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Personel Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  14:34

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  11.11.2013 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza mail ile geri dönüş sağlandığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  14:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.