30 Eylül 2013

Vodafone'un Kampanyası Mağdur Etti!

1 ay önce numaranı taşı kampanyasına kanıp geçtiğim Vodafone Kadıköy şubesinden verilen broşürde yazan şekilde geçtiğim tarife istediğim tarife olmadı. Paket bitiminde İzmit'teki 4 Vodafone bayisi de buradan hiçbir şekilde yardımcı olamayız deyip müşteri hizmetlerine yönlendirdiler.

Müşteri hizmetlerini aradığımda konuştuğum yetkili değiştirmenin mümkün olduğunu bir daha denememi önerdi. Telefonu kapadıktan sonra denedim hatalı mesajdır cevabı geldi . Müşteri hizmetlerine geri dönüş yaptığımda bağlamamak için herşeyi yapan otomatik sesli servis yüzünden bağlanamadım.

İnternet üzerinden müşteri hizmetlerine e-mail atmaya çalıştım oradan da ulaşamadım.Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.Resmen pişmanım.

Seda 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede ıslemınız saglanmıstır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön