10 Eylül 2013

Vodafone'un Kampanyaları Numara Taşıyanlara Özel!

Hesabını bilen 1000 tarifesi kullanmaktayım sabit ücreti 55 TL olan faturam her ay fazla gelmektedir. Geçtiğimiz fatura dönemi sms kullanım hakkımın dolduğu ve kullanmaya devam edebilmek için 6 TL'ye ek paket almam gerektiği ile ilgili mesaj geldi ve ek paket aldım sadece 10-yada 15 sms sonra o da bitti.

Tarife değişikliği için Vodafone bayilerini gezerken camlarda 1000 dk+1000 sms+1 gb 39 TL yazısını gördüm ve sorduğumda fatura taşıyanlara özel olduğu söylendi ve haklı olarak ben neden aynı tarifeye 55-60 TL ücret ödüyorum dedim bu şekilde dediler. Başka bir bayide ise red klasik tarifesi 59 TL yazıyordu ona geçmek istedim fakat yine numara taşıyanlara olduğu söylendi.

Ahmet 88 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet26 Eylül 2013

  sonuç yada çözüm hala yok kalıp mesajı kopyalayıp kopyalayıp yapıştırıyorsunuz çözümünüz bu.

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Talep etmiş olduğunuz kampanya koşulları gereği belirtilen kampanyadan yararlanamadığınız görüntülenmekte olup, sorun bulunmamaktadır. Mevcut kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi için Vodafone.com.tr sayfamızdan ulaşabileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ahmet15 Eylül 2013

  dönüş yapan bile olmadı,umrumuzda değilsiniz der gibi bişey.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön