12 Ekim 2013

Vodafone'un İşlemleri Eksik Yapması Sonucu Mağduriyet!

Ben 2 ay önce Turkcell'den Vodafone'a 2 hattımı taşımak bir tane de yeni bir hat almak üzere başvurdum. Başvurum esnasında bu üç hat için belli bir fatura bedeli tutturursam benzin çeki verileceğini söylediler. Her üç hat için aynı gün imza attım.

Aradan geçen 10 gün sonunda 2 hattımda güya evraklarımda ki hatadan taşınamadı. Nasıl olduysa 1 ay sonra ek bir belge vermememe rağmen geçiş sağlandı. Diğer yeni olan hat da diğer hatların yeni geçtiği ay fatura geldi. Hatların yeni açıldığını geçişin yeni sağlandığını sorduğumda diğer yeni hattın bir ay evvelden açıldığını öğrendim. Plastiğinden dahi çıkarmadığım hattıma fatura gelmişti. Üç hat aynı anda açılması gerekir ki söz verdiğim fatura bedeli olsun.

Cemal 391 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2013

    " Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com kanalı ile tarafaımıza iletmiş olduğunuz bildirime istinaden şikayetinize konu olan numara bilgilerinin tarafımıza iletilmesi durumunda inceleme başlatılabileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön