21 Ekim 2013

Vodafone'un İnternet Bağlantısı Çok Yavaş!

Aylık '' Cep Net '' kullanıcısıyım. Yani Vodafone'un çok eski müşterilerinden biriyim. İnternet'in hızı o kadar yavaş ki izah edemem. Youtube'dan 4 dakikalık bir video'yu 25 dakikada izleyemiyorsun. Mentaliteleri şöyle; aylık ''Cep Net '' diğer müşterilere satmıyorlar ben eskiden onu aldığım için kullanabiliyorum ama o, o kadar kötü ki ne bir video izleyebiliyorsun ne bağlanabiliyorsun yani sanki bana iyilik yaptığını düşünüyorlar.

Böyle hizmet vereceğinize hiç vermeyin. 90'larda Türkiye internet ile tanıştığında o en yeni dönemde internet ne kadar yavaş ve kötü idiyse inan bana bu ondan 10 kat daha kötü. Bir de reklam da süper internetten bahsedersiniz neredekinden uzaydaki şubelerinizde mi orayı bilmiyorum.

Cenk 3.697 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, kullanmakta olduğunuz Aylık CepNet paketi kullanım esasları gereği; •Aylık Cepnet mobil internet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB’ tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder. •Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet kullanımınıza devam edebilirsiniz. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu ve görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz. Ayrıca, yeni dönemde abonelerimize 10 MB’dan 8 GB’a çeşitli ihtiyaca göre yeni mobil internet paketleri,hız sınırı olmayan yeni paketler sunuyoruz. Bunlardan birini değerlendirebileceğiniz hatırlatmak isteriz.Detaylı bilgilere www.vodafone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön