23 Eylül 2013

Vodafone'un İnsiyatifsiz Sözde Hizmeti!

Vodafone'a olan memnuniyetsizliğim her gün daha fazla artıyor. 12 aylık taahhüdüm dolmasına rağmen bir ay daha aynı tarifeyi kullanmak zorunda bırakılıyorum. Bir gün önce değiştirsen taahhüt bozma cezası yiyorsun bir gün sonra dakikaların yenilendiği için mecbur bir ay daha kullanmaya zorlanıyorsun.

İnisiyatif bile kullanamayan müşteri temsilcilerinden'isterseniz tarifenizi değiştireyim ancak çift fatura ödersiniz "gibi laflar işitiyorum. Ha bununla da kalmıyor. Her müşteri temsilcisi ayrı telden çalıyor. Bir tanesi faturalıdan faturasıza geçemeyeceğimi söylüyor. Bir tanesi saat 12 de ararsam yardımcı olacağını kontörlü tarifeye geçebileceğimi diğeri ise 5 dk geç aradığım için olmayacağını söylüyor.

Ahmet 289 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet06 Ekim 2013

  Hala sonuç bekliyorum.

 • Ahmet26 Eylül 2013

  Uzun süredir bekliyorum çözüm için. Heyhatt!!

 • Ahmet24 Eylül 2013

  Vodafone'dan genel anlamda memnunuz ancak bu tarz absürd uygulamalar devam ettikçe soğuyoruz. Lütfen bunu çözün biz de vodafone ile yollarımızı ayırmak zorunda kalmayalım. Daha önce de benzer şeyler oldu. Müşteri temsilcilerinin hiç insiyatifi yok ve aşırı kuralcı. Müşteriye yardımcı olmak "sizin için yapabileceğim başka bir şey yok" demek değildir. Bu hususta Türkiyenin bir numarası olarak görülen diğer GSM operatörlerinin müşteri temsilcilerini örnek almanızı rica edeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön