Vodafone'un İlgisizliği!

Tuba K. |

Vodafone kurumsal müşterisi olmamız için bayiden ziyaretimize geldiklerinde bir çok vaadde bulundular ancak faturalar taahhüt ettikleri rakamın çok çok üstünde geldi. Vodafone'a geçiş esnasında kullanmadığımız ve iptal edilmesini talep ettiğimiz 6 adet numaraya 9 ay boyunca fatura gönderdiler. Operatöre geçiş esnasında 'hediye' olarak taahhüt ettikleri 2 adet ıphone 5 cihazlarını faturalara yansıttılar ve daha bir sürü şey... genel merkezlerine defalarca başvuru yapmama avukatım aracılığıyla ihtar çekmeme rağmen iadeleri alamadım.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  17:09

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,
  05.11.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı belirtilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 22 Ekim
  16:02

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."