31 Ocak 2014

Vodafone'un Hizmeti Sadece Reklam Sloganlarından İbaret.

506**40 numaralı hattımın borcunu 2 dönem gecikmeden dolayı cihaz almış olduğumuz taahhütümüz iptal olunca taahhüt tutarı 190 TL fazla gösterilerek benim elimdeki sözleşme hiçe sayılarak 1311 TL fatura edildi, defalarca aramama fax çekmeme rağmen hiçbir işlem yapmadınız bende bunun üzerine noterden size sözleşmemi de ekleyerek ihtarname gönderdim yine bir şey değişmedi icra takibi başlattınız.

Elimdeki ihtarname ile birlikte yasal takibe itiraz ettim ve takip durdu ancak düzenli ödeme yaptığım 506222**30 numaralı hattımı da red hizmetlerine kapattınız, 1350 tl ödeme yaptım ancak durdurulmuş icra takibinden 993 TL vekalet ve icra masrafı istiyorsunuz, hukuki dayanağınız nedir?

Burak 370 Okunma

Cevaplar

 • Burak04 Nisan 2014

  Arkadaşlar halen sıkıntım giderilmemiş olup hukuki mücadelem devam etmektedir. Bu sürecin sonunu çok merak ediyorum.

 • Burak25 Şubat 2014

  Vodafone halen hukuksuz olarak yapmış olduğu işlemleri ısrarla sürdürmeye devam ediyor. Başlatmış olduğum bu hukuki mücadele de elimde bulunan tüm deliller ile hakem heyetinden %100 olarak olumlu olarak alacağım kararı da ekleyerek yapmış olduğunuz bu usulsüzlüğü tüm kamuoyu ile paylaşarak bu durumu ifşa edeceğim.

 • Burak12 Şubat 2014

  Dün saat 18:25'de şirketiniz avukatı Recep Kandemir'in işbankası hesabına 225 TL vekalet ücretine istinaden para yatırdım, ancak şirketinizde 11.02.2014 tarihinde 16:41'de dosyamın işlemden kaldırıldığını gördüm, yasal hiçbir dayanağı olmadan benden almış olduğunuz 225 TL vekalet ücretinin iade tarihine kadar yasal faizi ile birlikte geri iadesini talep ediyorum, ayrıca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na Tüketici Hakem Heyetine ve Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı'na usulsüz ve kanunsuz olarak yapmış olduğunuz bu işlemlerden dolayı da şikayette bulundum. Ödemiş olduğum 1.350 TL'nin faturamın doğru hesaplanarak doğru tutar düşülerek ve 1.311 TL'lik faturadan sonra ödemiş olduğum diğer faiz faturalarının da ödeme tarihimden sizin ödeme yapacağınız güne kadar yasal faizi ile iadesini talep ediyorum (Not: sizin faiz oranınız %23 bende %23 talep ediyorum) Televizyonlarda müşteri memnuniyeti reklamı yapıpda 2011 yılından beri hiçbir aramama dönüş yapmadınız. Şikayet dilekçelerimi çektiğim faksları diğer dekontları örnek teşkil etmesi için tüm mağdurlarınız faydalanması için gerek Twitter ve Facebook ortamında gerek kuracağım internet sitelerinde paylaşacağım, bu konuda da avukat arkadaşlarım diğer mağdurlara ücretsiz vekillikte yapacak, Artık sizinle tüm hukuki mücadelemi başlattım ve kesinlikle geri adım atmayacağım. sikayetvar.com sitesinin de bu konuda destek vereceğini tahmin ediyorum.

 • Burak11 Şubat 2014

  07.02.2014 tarihinde kesinlikle aranmadım, 07.02.2014 tarihinde saat 18:19'da ben müşteri hizmetlerinizi tekrar aradım ancak halen bir çözüm yoktur. Burada dönüş yaptık denilip pirim yapmaya çalışmayın ki arama kayıtlarım ve ses kayıtlarım tamamen saklıyorum bunları istenildiği takdirde ibraz da edebilir kanıtlayabilirim. 17 Ocak tarihinden beri her gün aramama rağmen 1 kere dönüş yapmadınız, asılsız beyanda bulunmayın ben nasıl ibraz edip aramadığınızı ve her görüşmemde de çözüm sağlayamadığınızı bunu gerek ekran görüntüleri gerek görüşme ses kayıtları ile kanıtlayabiliyorsam siz de aradığınızı bana kanıtlayın, ben dört gözle halen aramanızı bekliyorum bu iddianızı kanıtlayın. ayrıca hukuki olarak ta bu durumun peşini bırakmayacağımı bilmenizi isterim.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön