08 Mart 2014

Vodafone'un Hatalı Faturaları!

Vodafone'da kullanmış olduğum devreden extra tarifesini 1 aylık kontratlı kullanım sonrasında kontörlü hatta geçiş yaptım. Çıkan faturamda tarifenin 39 tl yerine 49 tl ücretlendirmesi gerekiyor
ama hem 49 tl olarak ücretlendirilmiş ve artı cayma bedeli yansımış.

Bunun yanısıra 1 yıllık telsiz kullanım ücreti peşin alınmış. Çağrı merkeziyle yaptığım 5 görüşmede evet haklısınız düzeltilmesi adına kayıt oluşturuyorum dendi ama maalesef backoffıce faturanızda hata yok mesajı attı.

Aynı kaydı 5 defa oluşturdum ve tenezzül edipte arayıp kimse hatalı yada hatalı değilse de şundan dolayı değil demedi. Bu hatanın bir an önce hattım görüşmeye kapatılmadan çözülmesini istiyorum.

Orhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Orhan24 Mart 2014

    Yani bu kadarına gerçektende pes diyorum. Tarafıma hiçkimse arayıpta bir bilgi vermemesine rağmen nasıl olurda 11.03.2014 arandığımı söylersiniz. Emin olun artık ümidi kesip Allaha havale etmiştim bu fatura olayını ama yinede bi bakmak istedim şikayetimle ilgili nasıl bir cevap yazdığınızı. bana şok üstüne şok yaşatan bu koca markaya üzülüyorum. Çünkü profesyönel bi çalışma sisteminiz yok.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi08 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön