24 Ağustos 2013

Vodafone'un Gönderdiği Linkten Girmeme Rağmen Kontör Düşüyor!

30 TL kontör yükledim. Cep özgür tarifem var. Kontör yüklediğim zaman facebook msn twitter ücretsiz yüklendi. Ona rağmen bugün 10 dk Vodafone'un bana göndermiş olduğu facebook linkine girerek Facebook'a girdim ama 14, 56 TL düşme oldu. Kontörün geri yüklenmesini aksi taktirde hattımın iptalini istiyorum.

Papatya 62 Okunma

Cevaplar

  • Papatya12 Eylül 2013

    Bana müşteri hizmetlerinin göndermiş olduğu facebook linki üzerinde facebook a girdim ve 14.56 tl düştü. Bu durum nasıl oluyor. Bu şekilde işin içinden çıkamazsınız. Benim hattımı iptal edin o zaman

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız; Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön