04 Şubat 2014

Vodafone'un Çözüm Anlayışı Sıfır!

Vodafone müşteri hattını arayarak tarifemi değiştirmek istedim.Tarifemi değiştirdikten sonra mesaj ile taahhüt verdim.Bir ay sonra gördüm ki gelen faturam taahhütsüzdü.Vodafone müşteri hattını aradım,taahhüdün bana daha önceden gerçekleştiğini söylemelerine rağmen neden bu fatura şokunu yaşattınız dedim.Araştıracaklarını ve geri döneceklerini söylediler.Kayıtların tekrar dinlenmesini istedim.Ancak hiçbir şeklide geri dönmediler.

Tekrar aradığımda evet biz araştırdık haklısınız,bizim hatamız dediler.Ancak faturamda hiçbir düzeltme yapmayacaklarını söylediler.Vodafone hem hatasını kabul ediyor hem de sorunu çözmemek için direniyor.Faturamın düzeltilmesini istiyorum.Şikayetçiyim.Çözülmezse diğer operatör geçeceğim.

Murat 30 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Şubat 2014

    Vadofonun standart cevabi.baska operatore gececrgim.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön