12 Şubat 2014

Vodafone'un Çekim Kalitesi Düşük!

Başka bir operatörden Vodafone'a geçtim internet hızına ve kalitesine güvenerek fakat hüsrana uğradım. Merkezde çekiyor fakat merkeze 3 km'lik uzaklıktaki yerde yani evimde çekmiyor. İlgili kişilere bu mesajı ulaşmasını istiyorum.

Yunus 55 Okunma

Cevaplar

 • Yunus 16 Şubat 2014

  HİÇBİR ÇÖZÜM ÖNERİLMEDİ VE İNTERNETİ KULLANAMIYORUM

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.02.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yunus 12 Şubat 2014

  Sizlere soylediginiz yollarla ulastim fakat bi sonuc elde edemedim sorunum halen deavam esiyor

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön