Vodafone'un Bayileri Üzerinde Yaptırımı Yok.

Burak Ö. |

Yaklaşık 3 ay önce büyük problemlerle Vodafone'a numaramı taşıdım. O zaman şikayetlerimi dile getirdim fakat bir şey değişmedi. En azından insanlar bu site üzerinden firmanın yanlışlarını görsün. Aldığım sim kart kendiliğinden iptal oldu.

Yedek sim kart çıkarmaya gittim Muğla/Milas Vodafone bayisine. Gördüğüm muamele tek kelimeyle skandal. Sanki onlara borçluymuşum ya da ekmeğimi onlar veriyormuş gibi davrandılar.

Daha önce bu bayiyi şikayet ettim ama anlaşılan Vodafone'un bayileri üzerinde hiçbir etki ve yetkisi yok. Adamlar esnaf mantığıyla orayı açmış kurumla hiç ilgileri yok. İlgi alaka hak getire. En kısa zamanda da hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ö.
  24 Ocak
  11:06

  Sorun devam ediyor

 • 30 Mayıs
  16:15

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde 29.05.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verilidği tespit edilmiştir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 26 Mayıs
  11:47

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."