26 Mart 2014

Vodafone'un Avukatı Kaba Davrandı!

Vodafone'dan faturalı hattım vardı daha sonra imkanlarının iyi olmasından dolayı Avea'ya geçtim. Bu arada arkadan fatura çıkışı olmuş fark etmedik avukata düşünce fark ettik. Sonra icradan gelen kağıtla öğrendik ödemesini icra kağıdında yazan hesap numarasına gönderdik daha sonra avukat bizi aradı neden bankaya icra hesabına yatırdığımızı sorguladı. Bizde hesap numarası vermişsiniz oraya yatırdık dedik 10 gün sonra geçer bizim hesabımıza bu deyince bende hesap numarası verseydiniz dedim çemkirme gibi laflar etti. Bu nasıl bir kurumsallaşma mahalle ağzı ile konuşan bir avukat! Üstelik insanı bile konuşturmuyor direk yüzüne kapatıyor.

Gökçe 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön