21 Eylül 2013

Vodafone'un % 99 Çekim Gücü Falan Hikaye!

Yaklaşık 10-12 senedir Vodafone hattını kullanıyorum ve farklı bir operatöre de geçiş yapmadım ama diğer operatörleri de kullandım. Şikayetim onca TV, radyo, görsel ve diğer kanallar aracılığı ile reklamlar yapılıyor sözde Vodafone % 99 çekiyormuş görüşme anında bağlantım kesilince iade ediliyormuş. Ramazan bayramında Giresun Alucra'nın Arda köyündeydim.

Belirli yerleri haricinde tel. hiç bir yerde çekmiyor. Sadece Alucra da değil Çamoluk'un Kutluca köyüne de gittim ve orada belirli bir yerde yok hiç çekmiyor. Şimdi Vodafone diyor ya görüşmeniz kesilirse iade ediyoruz paranızı diye görüşme yapamıyorum ki iade etsin bana neyi iade edecek ? Nerede kalite farkınız?

Bayram 110 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 27 Eylül 2013

    AÇIK ADRES VE ZAMAN DİLİMİNİ SORUYORLAR GAYET NET BİR ŞEKİLDE ADRES VERDİM ZAMANA GEREK YOK SORUN HALA DEVAM EDİ,YOR ZATEN !!

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön