04 Şubat 2014

Vodafone'nun Taahhütlü Kampanyası

Taahhütlü kampanyalarda taahhüdünüz 23:59 da bitiyor. 1 dk sonra yeni aya girildiği için fatura kesiliyor. Sizin bundan haberiniz bile olmuyor. Sorun yaşadığım hattı başka operatöre geçirdim. Bilgim olmadan 2 fatura kesilmiş. (defalarca istedim faturalar yollanmadı)1 yıl sonra kapıma haciz kağıdı geldi. 127 tl öderseniz bütün borcunuz bitecek dendi. Uğraşmamak için ödedim.

Aradan 6 ay geçti maaşıma 210 tl haciz kondu. Peşinden avukat aradı 160 tl daha borç çıkardı. Vodafone gibi bir şirketle çalıştığım için çok pişmanım.

Sinan 55 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 10 Mayıs 2014

    malesef yasadaki boşluğu kullanıp Türk halkını adeta soyuyorlar.çevremde onlarca kişi vatr aynı magduriyeti yaşayan..

  • Sinan 31 Mart 2014

    allah düşürmesin.aynı olay aveadada oldu. biraz ders alın avea dan.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön