22 Mart 2013

Vodafone'nun Sistem Eksikliği!

Vodafone Freezone kampanyasından yararlanmak için hattımı Vodafone a taşımaya karar verdim.Bahçelievler/Yayla Şubesine başvuruda bulundum.İlgili ve gerekli evrakları aldılar.Hat dedemin üzerine kayıtlı olduğu için onun bilgilerini aldılar ve hattın kullanıcısı olarak da beni gösterdiler.

Akşam şubeden , sistemin hata verdiğini soyadımın tutmadığını ve Freezone kampanyasından yararlanamayacağımı belirterek , işlemlerimi iptal ettiler.Bunun üzerine çağrı merkezini aradım bunun bir opsiyon seçeneğinin olabileceğini , Vodafone gibi bir firmanın müşterisi olmak için verdiğim çabayı anlayabileceğini zannettim. Ben müşteri olmak için bu kadar çaba veriyorsam , firmanın problemimi çözeceğine inanıyorum.

Esat Ahmet K. 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi05 Nisan 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. 22.03.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön