26 Ağustos 2013

Vodafone'nun İnternet Ücreti!

Vodafone Komple Özgürlük tarifemin bitmesinin ardında kısa bir internete gir çık yaptım. 1.467 MB internete 11,74 TL bakiyemi aldınız. Evet doğru söylüyorum aldınız. Günlük 50 kr internetten sonra bedava reklamlarla doldurdunuz beynimizi, şimdi yaptığınıza nasıl bir açıklama yapacaksınız.

Umut 73 Okunma

Cevaplar

  • Umut 02 Eylül 2013

    2.96 Gb kullandığımı ispat edebilirmisiniz ? Çünkü müşteri hizmetlerini aradım Burcu hanım, oda 1.467 Kb harcadığımı söyledi . Mantık çerçevesi içinde cevap bekliyorum .

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızda 24.08.2013 tarihinde 2,96 Gb internet bağlantısı tespit edilmiş olup,kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön