24 Ağustos 2013

Vodafone'nun İnternet Paketini İptal Edemiyorum!

İptal yazıp 3636'ya mesaj yazmama rağmen eksik ya da yanlış mesaj gönderdiniz diyor. Ayrıca telefon ile aramama rağmen müşteri temsilcisine bağlanmıyor, ayıptır. Her ay 9 TL vermek istemiyorum ve mail göndermeme rağmen bir geri dönüş dahi olmadı, Vodafone'a yakışan bir hareket mi sizce bu?

Yiğit 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Öncelikle Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir. Öncelikle siz abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak, Müşteri Temsilcisine bağlanma süresi hatta bulunan abone sayısıyla birlikte yapılan görüşme süresine göre de farklılık gösterebilmektedir.Sesli anons sistemi üzerinde önerilen adımları takip ederek, hatta bulunan abone sayısına oranla en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilmektedir. Online self servisten hattınız ile ilgili işlem sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Yiğit 24 Ağustos 2013

    hattım 535713**** değil mail adresimden size telefon numaramı bırakabilirim, çok güzel başka bir numarayı kontrol etmenizde...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön