04 Şubat 2014

Vodafone'nun İlgisizliği

Bir buçuk aydır hattım kapalı. Müşteri temsilcisinin yüzünden 3 yıldır geçerli olan yurt dışına dakikalarım yeni taahütte de geçerliydi. Böyle bilgi verdiler 600 lira fatura gönderdi Vodafone. Ödeyemedim. Her yazdığım şikayette hazır mesaj geldi. Titizlikle inceliyorlarmış, doğru değil. Ses kayıtları dinlenmiş olsaydı özür dileyerek faturamın kendi temsilcileri tarafından geldiğin anlarlardı ama yapmadılar.

İnşallah sizlerinde başına gelmez. 3 yıllık hattımı yarın borcunu ödeyerek başka hatta taşıyacağım. Hem mağdur ettiler hemde 600 lira neredeyse aldığım maaş kadar fatura gönderdiler.

Hakan 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön