26 Ağustos 2013

Vodafone'nun İletildi Dediği Mesajlar İletilmemiş!

6 Ağustos 2013 saat:14:56 da ve 13 Ağustos 2013 saat 18:16 da iletildi mesajları gelen mesajlar ilgili bankaya gönderilmemiş ve maddi olarak zarara uğramış durumdayım . Fatura detaylarında da görülmeyen mesajların iletildiği mesajları telefonumda halen kayıtlıdır.Vodafone'dan şikayetçiyim.

Bektaş 69 Okunma

Cevaplar

  • Bektaş 27 Ağustos 2013

    ben mesajı gönderdiğimde iletildi diye mesaj geldi bana. bu yapılan yanıltmaktır. iletildi diyorsa mesaj sizde bu mesajı iletmek durumundasınız.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paketinize ait detay ve bilgilerin http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/hesabini-bilen-mini linki üzerinde yer aldığını,ilgili yöne sms gönderimi sağlanabilmesi için ek paket alınması gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön