31 Ocak 2014

Vodafone'nun Haksız Yurt Dışı Ücretlendirmesi

Faturam 180 TL gelince şüphelenip aradık. Vodafone temsilcileri yurtdışı aramaları dediler ama düzeltileceğini, sorunun kendilerinden kaynaklandığını defalarca söylediler. Arasam sorun olmaz değil mi diye defalarca sordum. Hayır arayabilirsiniz, ek ücret olmaz dediler. Şimdi de güncel faturam 450 TL civarı geldi.

Mağduriyet üstüne mağduriyet yaşadık ve neredeyse bizi suçlu çıkaracaklar. Temsilcileri bizi tamamen yanlış yönlendirdi. Telefon kayıtlarında hepsi mevcut. Üstelik dinlerlerse var haklılığımız.

Sevil 119 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön