11 Eylül 2014

Vodafone'nun Haksız Ücretlendirmesi.

Farklı bir operatöre taşıdığım hattımın 23:59 'dan 07:30'a kadarki kullanım ücretlendirmesi 35 tl olarak faturalandırılıp tarafıma yansıtılmış. Paket ücreti kullanılan gün üzerinden faturalandırılması gerekirken fatura olarak hiç kullanmadığım dakikaları da benden tahsil etmeye çalışıyor. Bundan sonra değil Vodafone hat veya ürünü almak tüm yakınlarımı bilgilendirip karalama kampanyasında en önlerde bulunacağım. Bu ücreti ödememek için hakkımı hukuki olarak arayacağım. Söz konusu 35 TL'lik ücret.

Murat 136 Okunma

Cevaplar

 • Murat 05 Aralık 2016

  Kaç ay geçti hala dönüş yapacaksınız? Dalga mı geçiyor sunuz? Arama yaptığınızı ama ulaşamadığınız iddia ediyorsanız aramaların tarih ve saatini iletmenizi rica ederim. Gerçekten hiç samimi değilsiniz, yazıklar olsun.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat 13 Eylül 2014

  Hala tarafıma bir geri dönüş yapılmadı, tamamen geçiştirme amaçlı yazılmış bir şablonla yanıt verildi, ben oyalanmak değil çözüm istiyorum, somut bilgilerle gelirseniz benimde izleyeceğim yol şekillenmiş olur.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön