23 Eylül 2013

Vodafone'nun Değiştiremezsiniz Dediği Tarifem Değişti!

Faturam son 3- 4 aydır 200- 300 ve son olarak 444 TL gelmiş bulunmakta. 3 -4 defa arayıp müşteri hizmetleriyle görüştüm. Ben daha çok dakika kullanmak istediğimi ve ona göre tarifemi arttırmak istediğimi aktardım yapamazsınız dediler. Ben müşteriyim ve size para vermek istiyorum. Hizmet karşılığında kabul etmiyor musunuz sorusunu 4 defa sordum ve cevabı hayırdı.

Her ne hikmetse müşteri hizmetlerine bağlanmak ayrı bir olay, bağlanmak için kurcalarken tarifelere bağlandım ve tarifemi kendim yükselttim. Yükseltilmeyen tarifem 100 TL'ye 4 katı dakika oldu. Nasıl olduysa değiştirilemez denen tarifem o yüzden faturamı ve ödediğim faturaları kabul etmiyorum.

Umut 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön