29 Ocak 2014

Vodafone'nun Çağrı Merkezine Erişimde Ciddi Sorun Var

4440542 no'lu telefonu sabit hattım ile arıyorum ve hangi operatöre bağlanırsam bağlanayım sesiniz gelmiyor. Sesim geliyor mu diye kendini tekrar eden soruların arkasından telefon yüzüme kapatılıyor. Bende sorun yok şu çağrı sisteminiz gözden geçirseniz diyorum. Sizin yüzünüzden şu anda kalp krizi geçirme noktasına geldim. Sağlığım ciddi anlamda bozuldu sinir ve stresten. Altı üstü şahsıma ait numaraya reklam mesajı çeken ve arayan şirketleri şikayet edecektim.

Sıra sizdeymiş. Bu iş ile ilgilenilmesini talep etmekteyim. Sabit hattımda kesinlikle bir sorun yoktur diğer kurumların müşteri hizmetleri ile aynı dakikalar içinde sağlık bir şekil de iletişime geçebildim.

Kesinlikle sorun sizde.

Kahraman 90 Okunma

Cevaplar

 • Kahraman'ın Teşekkür Mesajı07 Şubat 2014

  teşşekür ederim

 • Kahraman'ın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

  Doğrudur tarafıma dediğiniz saatler içerisini ulaşılmak istenmiş ben fark etmemişim. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Kamu oyuna şunu paylaşabilirim ki Vodafone kesinlikle stantart cevap vermemekte görüldüğü gibi konuyla direk ilgilenmekterle bunun için de ayrı teşekkür erim.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.01.2014 15:36 ve 30.01.2014 16:31 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön