26 Ağustos 2013

Vodafone'nun Çağrı Merkezi Personelinden Şikayetçiyim!

Şikayetime konu olan numarayı açık seçik yazmama rağmen farklı bir numara belirtip incelendiklerini söylüyor Vodafone Çağrı merkezi çalışanları. Halbuki gerçekten çalışan olsalardı aynı şikayeti mesaj ile Vodafone'a'da yaptığımı görürlerdi. İnsanları yanıltmak adına benden onay aldığını söyleyen insanları tüm Türkiye'ye şikayet etme hakkımı kullanmak istiyorum.

Mehmet 85 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone 'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Abonelerimizden gelen talep ve şikayetlerin bizim için önem taşımakta ve ulaşan şikayetlerinizin değerlendirilmek/ çözüme ulaştırmak için ilgili birimlerimize aktarılmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz doğrultusunda beyan etmiş olduğunuz müşteri temsilcisine gerekli uyarının sağlanıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı03 Eylül 2013

  müşterisinden koparabileceği bir kaç TL'nin hesabını bu kadar güzel yapabilen vodafone'a teşekkür ederim.

 • Mehmet26 Ağustos 2013

  ben gizli kapaklı başvurmak istemiyorum. Eğer gerçekten dürüst ve şeffaf iseniz bu sorunu tüm Türkiye'nin bilinçli vatandaşları önünde çözünüz. müşteri hizmetlerini arayacak kadar lüzumsuz dakikam yok. en kısa zamanda sorunumu çözmenizi bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön