16 Mayıs 2014

Vodafone'lu Olmak Bir Eziyet!

Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil,faturam 30 tl gelmesi gerekirken 2 aydır paketimi yenilememe rağmen 48 tl geliyor. Defalarca arayıp durdular paketimi yeniledim fazla alınan tutarın iade edileceği söylendi fakat bu ay faturam yine yüksek geldi. Bende başka operatöre hattımı taşımaya karar verdim. Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz. Defalarca arayıp durdular dalga geçer gibi insanla paketim yenilenmemiş.

Beyda 160 Okunma

Cevaplar

  • Beyda 20 Mayıs 2014

    vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil defalarca aradım gelen faturamın arkasından o kadar kötü bir servis ki mümkün değil müşteri hizmetlerine ulaşmak daha öncede konuyla ilgilenilcek size geri dönüş yapılcak diye aradılar bu ay yıne faturam aynı geldi.cok ilgilisiniz gerçekten tarifemi ayarlayamayacak kadar lakayitlik söz konusu.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön