13 Kasım 2013

Vodafone'la İnternete Bağlanmak İmkansız!

Vodafone hattı kullanıcısıyım. 24 Eylül 2013 tarihinde Vodafone bayiinden 12 ay kontratlı Casper Via TAB 10 adlı tablet bilgisayar ve Vodafone data hattı aldım. İstanbul Zeytinburnu'nda oturuyorum evim cadde üstü ve 3. katta fakat evimden internete bağlanmak imkansız ve dayanılacak gibi değil durumu Vodafone çağrı merkeziyle paylaştım hiçbir şey yapamayacaklarını sözleşmede çekim hatalarından kaynaklı iptalin olmayacağını yazdıklarını söylüyorlar. Her ay kullanmadığım internet için para mı ödeyeceğim?

Tc 96 Okunma

Cevaplar

  • Tc 21 Ekim 2014

    sorun giderilmedi 1 yıllık internet ücretini kullanamadan ödemek zorunda kaldım.

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön