25 Kasım 2013

Vodafone'den Kampanyası Aldığım Telefon Arızalı Çıktı!

Kastamonu Barutçuoğlu Vodofone bayisinden kampanyalı olarak 2 yıl tarifede kalmak koşulu ile Samsung Galaxy W telefonu satın aldım. Aldığım üründeki donma,kendiliğinden kapanma, dokunmatik ekran sorunları vb. problemler nedeniyle ürünü iki defa garantiye gönderdim.

Telefon garantiden geldiğinde format atılmış olduğunu ve arızaların devam ettiğini farkettim. İkinci defa aynı arıza ile telefonu garantiye verdim, aldığımda aynı rutin işlemin tekrarlandığını üründeki sorunun devam ettiğini farkettim. Telefonum garantide olduğu süre zarfında uzun bir süre telefonsuz kaldım. Kampanyalı almış olduğum ürünün başka bir ürünle değiştirilmesini aksi halde Tüketici mahkemesine başvuracağımı bildiririm.

İlyas 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön