28 Ocak 2014

Vodafone'den Aldığım Telefon Arızalı Çıktı

2 aydır telefon bende değil. Para iadesi istiyorum dediğimde Vodafone topu hep Teleservice atıyor. Elimde mahkeme kararı var para iadesini Vodafone'nin yapması gerekiyor. Bu bilgiyi verdiğimde şikayetlerimi dinleyip tamam siz hiçbir şey yapmayın biz Teleservice ile görüşüp sizi arayacağız diyorlar ama aramıyorlar.

En son 21.01.2014 tarihinde aradılar ve siz birşey yapmayın detaylı inceleme yapıp geri dönüş yapacağız dediler ama hala geri dönmediler. Bugün hakem heyetine tekrar gittim. Yarın mahkemeye gideceğim. Üstelik muhatap alacak kimseyi de bulamazsınız. Hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Vodafone ile mahkemelik oldum.

Burak 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön