27 Mayıs 2014

Vodafone'den Aldığım Tablet Kusurlu Çıktı.

Şubat 2013 Vodafone Şaşkınbakkal bayiden 449 TL'ye 2 yıl garantili Vodafone Tablet aldım. Çok geç açılıyor tuşlar çalışmıyor. 19/04/2013 tarihinde aynı bayiye teslim ettim. Başka tabletlerde
yaşandığını istek formuna “cihaz açılmıyor, dokunmatik kusurlu müşteri değişim istiyor. Aynı problemden defalarca gönderdik notu ile servise gitti tüm formlar elimizde.

Servis arıza açıklamasında Dokunmatik ekran kusurlu kalıcı notu düşmüş süreç 3 kez devam etti. Nisan 2014 tarihinde yeniden gitti. Ürün kusurlu. Markanızın güvenirliği adına ücret iadesini talep ediyorum.

Eda 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön