Vodafone'den Adıma Telefon Alınmış.

Duran O. |

16.12.2014 tarihinde banka hesabımdan Vodafone'a 158.90 TL bir ödeme görünce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. 28.11.2014 tarihinde Kütahya da bir bayiden Samsung Galaxy Note 4 cihazı aldığımı ve tarifemin de değiştiğini onun için faturamın böyle olduğunu öğrendim. Benim almadığımı belirtmem üzerine bir dilekçe yazarak kimlik fotokopisi ile beraber faks çekmemi söylediler.

Söylenileni yaptım defalarca da aradım. En son bugün aradım (24.03.2015) bana her seferinde çözüm aşamasında lütfen bekleyin en kısa sürede tarafınıza dönülecektir deniliyor bir türlü dönmediler.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Duran O.
    14 Haziran
    00:14

    Vodafone hala olayı çözüme kavuşturamamış. En kısa sürede çözeceğiz beklemeniz lazım diyor ama cihazın kalan tüm taksitlerini fatura edip ödeme yapmam için fatura gönderiyor nisan ayında, şimdi de SMS gönderiyor 26.06.2015\'te icraya verip banka hesaplarıma bloke işlemi yapılacakmış. İnşallah sözlerini tutup icraya verirler bende bunu bekliyorum 14 ocak\'ta arayıp hiç beklemeyin icraya verin kesinlikle ben bu parayı ödemem demiştim.