17 Eylül 2013

Vodafone'dan Yüksek Fatura Geldi!

543224**** numaralı telefonuma gelmesi gereken faturadan daha yüksek bir fatura gelmiştir. Faturamın incelenip tekrar düzenlenmesini rica ederim.

Vodafone faturalı hatlar da her ay yüksek miktarlar da fatura ücreti göndermektedir. Böyle yüksek ücreti meblağ durumları bir, iki, üç değil daha fazladır. Böyle yaparak insanların cebindeki paraları haksız bir biçimde almak Vodafone gibi bir firmaya yakışmamaktadır.

Vodafone gibi bir firmanın bu duruma düşeceğini tahmin etmezdim ama düşmüş. Her ay alması gerekenden daha fazla ücret almakta Vodafone'un üstüne yoktur. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Mevlüt 35 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt15 Eylül 2015

    Merhabalar, faturalandırma konusun da tarafıma haber vermeden yüksek miktar da fatura çıkartıyorsunuz. Hattımız Faturasız olsa her gün bir sürü mesaj atmayı biliyorsunuz. Fakat faturalı olunca gerek duymuyorsunuz. ne de olsa ne kadar yüksek yansıtırsak ödemek zorunda bırakıyorsunuz. Bunu ilk defa değil her zaman yapıyorsunuz. Böyle bir sistem tek sizde mevcut. Başka hatlar da mevcut değil.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 543224****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön