23 Ağustos 2013

Vodafone'dan Ücret İadesi İstiyorum!

06.08.2013 tarihinde vodafone.com.tr sayfasında online self servisten yapmış olduğum tarife değişikliğinden kaynaklı extreme her 2 tarifeden kaynaklı ücret yansıyacağı bilgisi verilmiştir fakat değiştirdiğim tarife olan "Hesabını bilen midi"tarifesinden dakika , sms yada internet herhangi bir kullanımım olmamıştır. "Hesabını bilen midi" tarifesinden kaynaklı faturama yansıyan ücretin iadesini talep ediyorum.

Konuyla ilgili bir çok kez Vodafone çağrı merkezinizden şikayet kaydı oluşturdum fakat olumlu bir dönüş alamadım. Uygulamanızın çok anlamsız olduğunu belirtmekle birlikte bu ücretin iadesinin sağlanmaması durumunda Tüketici Haklarına başvuracağımı bildirmek isterim.

Gökcan 151 Okunma

Cevaplar

  • Gökcan 24 Ağustos 2013

    Selam, Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanın mantığı nedir? Bu işlemi yaparken çıkan uyarının ne olduğunu gayet iyi biliyorum. FAKAT PAKETTEN HERHANGİ BİR KULLANIM YAPMADIM! kullanmadığım şeyin parasını neden ödüyorum? Kurumsal bir firma olarak olaylara bu kadar düz mantıkla bakmayacağınızı ve böyle bir durumda insiyatif kullanacağınızı umuyorum.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Web sitemiz / My Vodafone üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. 544640**** numaralı hat üzerinden yapılan kontrollerde, fatura kesim tarihinizin Her ayın 6. günü olduğu tespit edilmiş olup, 07.08.2013 tarihinde tarife değişikliği Web sitemiz üzerinden yapılmıştır. 07.08.2013 tarihinden önce kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıyacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön