27 Aralık 2013

Vodafone'dan Reklam SMS' i Almak İstemiyorum!

Vodafone operatörüne bağlı olan hattıma Vodafone ve iş ortaklarından devamlı SMS Reklam gelmektedir. 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu madde 50/5, Telekomünikasyon
Sektöründe Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmelik madde 20 ve Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği madde 5/j uyarınca tarafıma reklam vb. mesajların gönderilmemesini / aramaların yapılmamasını, bu tür arama veya mesajların tarafıma ulaşmaya devam etmesi halinde her türlü hukuki yollara başvuracağımı belirtirim.

Gürkan 141 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan 24 Kasım 2014

  Sizi bir değil iki kez aradım ve reklam mesajları istemediğimi ilettim, operatörler numaramın reklam alımına kapatıldığını söylediler ancak ısrarla Vodafone dahil "Numara değil, Özel isim" ile gönderilen reklamlar gelmeye devam ediyor. Bu durumun devam etmesi halinde numaramı farklı bir operatöre taşıyacağım!

 • Gürkan 03 Ocak 2014

  Ben size bi şikayet iletiyorum, bu durumda benim sizi değil sizin beni aramanız gerekiyor. Reklam mesajları azalacağına daha çok arttı.

 • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, incelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön