03 Şubat 2014

Vodafone'dan Paramı Alamıyorum!

15 eylül 2013'de hattımı Vodafone'dan başka bir GSM operatörüne taşıdım. Hattımda 64 TL civarında para vardı. Mesajda hattınızda bulunan TL'yi 90 gün içerisinde alabilirsiniz şeklindeydi. Vodofone ana bayisinde bu parayı geri alma talebinde bulunduk. Bize İstanbul Vodafone firmasına dilekçe yazacaksın T.C. kimlik fotokopisi, hesap banka numaralarıyla beraber faks çekilecek dendi.

Denilenlerin hepsini yaptık. Aradan 2 ay geçti hiçbir türlü dilekçeye cevap ve geri ödeme alamadık. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım '' Dilekçe kaydınız gözüküyor Vodafone tarafından cevaplanmamış sizin adınıza Vodafone'a yazı gönderiyorum dendi ve şu an 5 ay geçti herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

Bilal 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 05.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön