28 Ağustos 2013

Vodafone'dan Ödediğim Hatalı Faturanın İadesini İstiyorum!

Bilgisiz ve tecrübesiz personel yüzünden aylık 19 TL ödemem gereken faturayı 90 TL+100 TL olarak ödedim. Çünkü hattım açılırken gerekli tanımlama personel tarafından yapılmadı. Lütfen personelinizden kaynaklanan bu hatadan dolayı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Söz konusu hattı da artık kullanmak istemiyorum çünkü Vodafone'a güvenmiyorum.

Defalarca faks çektim, mail attım, telefonla aradım ama nafile. İlk ay ki hatasını kabul eden personel neden 2. ay yine yaptığı hatayı kabul etmiyor? Fatura bedelim ödeninceye kadar ve hattım kapatılıncaya haklarımı aramaya devam edeceğim. İrtibat 0505-599****

Ahmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 0541599**** numaralı hattınız ile ilgili olarak, Vodafone Cep Merkezi tarafından gerekli işlemlerin sağlandığı ve magduriyetinizin giderildiği bilgisine ulaşılmış olup, farklı bir müdahale yapılamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 29 Ağustos 2013

    Sayın yetkili defalarca yazdım ama sanırım bilgi deformasyonu oluyor. Tarifem hesabını bilmeyen tarife olduğundan dolayı aylık 19 TL yerine 100 TL geldi. (2. yani temmuz ayı faturam). Bu tanımlamayı da bayi tarafından yapıldığı için ve hatalarını kendilerini de kabul ettiği için 2. fatura bedelim olan 100 TL talep ediyorum. Ayrıca belirtilen şartlarda ürün/hizmet sunumu yapılmadığı için vazgeçme hakkımı kullanmak istiyorum. Yani herhangi bir yaptırım olmadan hattımın iptalini istiyorum. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön