05 Ağustos 2014

Vodafone'dan Kaynaklanan Fazladan Kesilen Fatura Tarafıma İade Edilmedi.

Aralık ayında iPad + İnternet paketi aldım, 103 TL 24 ay fatura taahhütlü verdim. Benim adıma kimin yaptığı meçhul internet paketi iptal olmuş. Bana 239 TL fatura geldi. Konuyla ilgili kayıt oluşturdum. 15 günü içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. 15 günü geçti aramadılar. Yeni fatura geldi iPadi 103 TL'ye veriyorlar. + 40 TL internet paketi. tanımlamışlar.

Tekrar aradığımda konu inceleniyor arayacaklarmış beklemem gerekiyordu. Nihayet Mayıs ayı içerisinde aradılar fazladan kesilen fatura iade edileceği söylendi. Ağustos ayındayız iade edilmedi. Konu ile ilgili aradığımda inceleme yapılıyor geri dönüş yapılacakmış. Ayrıca Temmuz faturası 120 TL geldi. 103 TL fatura 120 TL'ye çıktı.

Hatice 1.277 Okunma

Cevaplar

  • Hatice 08 Eylül 2014

    Ağustos faturasında fazladan alınmış fatura iade edilmiş olup, Interpaket + cihaz bedeli olarak anlaştığım 103 TL vergiler ile birlikte 120,63 TL olarak (şimdilik) düzelmiştir.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön