30 Ağustos 2013

Vodafone'dan Kayıtların Dinlenmesini Talep Ediyorum!

Daha önce eksik bilgilendirme diye şikayetim vardı. Şimdi ise müşteri temsilcisi benimle irtibata geçti ve siz bilgilendirilmişsiniz dedi. Bende nereden biliyorsunuz deyince kayıtları dinledim dedi nereden bileceğim dedim savcılığa başvurun dedi o zaman dinlersiniz dedi. Yani koskoca Vodafone bana kayıtları dinletemedi. Ben kayıtların dinletilmesini talep ediyorum ve faturamın düzeltilmesini istiyorum ve ekim den sonra sizinle değilim..

Aydın 45 Okunma

Cevaplar

  • Aydın02 Eylül 2013

    vodafone firması eksik bilgilendirme yapıp beni mağdur etti İngiliz firması işte karınları doyduğu zaman müşteriyi hiç iplemiyorlar benim tavsiyem vodafonu kullananlar hemen bu firmayı bıraksın....

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.08.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşmelerin tarafınızca dinlenmesi talebini Savcılık kanalı ile iletebileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön