20 Ocak 2014

Vodafone'dan İstediğim Paketi Alamıyorum!

Vodafone Sakarya Platin iletişim bayine gidip bu ay red paketimin biteceğini bitişten itibaren 39 tl'lik devreden tarifeye geçmek istediğimi söyledim. Sen geçemezsin o tarifeye ya numara taşıyacaksın yada yeni hat alacaksın. Ya ben müşteriyim nasıl geçemiyorum? 2 yıldır kullanıyorum daha avantajlı olmam gerekmez mi dedim,hayır yeni müşteri kazanmak için yapılan bir şey siz geçemezsiniz dedi,bir de yanındaki tanıdığına bakın doğru ve net olunca müşteri ikna oluyor dedi.

Müşteri temsilcisi numarasını sordum 7000 dedi,tabi 7000'den bağlanamadık 542 ücretli hattı arayınca bağlandım,diğer bayiler ve müşteri temsilcisi geçebilirsiniz dedi biz düzelteceğiz en fazla 15 gün içinde 17 gün tık yok.

Hasan 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön