07 Şubat 2014

Vodafone'dan İnternet Hizmeti Alamıyorum!

Vodafone ayda 39 tl'lik konuşma mesaj ve internet paketi olarak taahhütlü kampanyaya geçiş yaptım. Fakat kampanyanın 1. ayından sonra internet paketim ve bakiyelerim olmasına rağmen , şebeke üzerinden internete giremiyorum. Wi-fi ile bağlantı yapılıyor yani telefondan sorun yok. Farklı telefonlarda denedim sorun düzelmedi.

Vodafone çağrı merkezini aradım defalarca. Arıza kaydı açtıklarını söylediler ve size dönüş yapacaklar dediler fakat herhangi biri dönüş yapmadı. Vodafone cep merkezlerinden yetkililerde yardımcı olamıyorlar,çağrı merkezine yönlendiriyorlar.Çağrı merkezide sorunuma çözüm bulamıyor. Tek çözüm sanırım hattımı iptal etmek olacak.

Mert 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön