01 Şubat 2014

Vodafone'dan İnternet Hizmeti Alamıyorum.

Ben 21 aralıkta faturalı hat kullanıcısı olup 1 yıllık taahhüt verdim, ancak Antalya 20 km uzakta bir köyde internet sıkıntısı çekiyorum. Reklamlarda şöyle iyi böyle iyi diye gerçek dışı bilgi veriyorlar. Benim buradaki bağlantım 2g üzerindenmiş. Ben anlaşmayı fes etmek istiyorum ya da internette iyileştirme çalışması istiyorum. Anlaşma yapılalı 1 ay 1 hafta oldu, bu şehir merkezinde olmuş olsa zaten daha önce geri verirdim ama 30 gün sonra gelebildim buraya. Vodafone kandırıldığımı düşünüyorum.

Betül 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön