28 Aralık 2013

Vodafone'dan İletişim Hizmeti Alamıyorum!

"Vodafone Teknolojisi ile kapsama kalitemize olan güvenimizi bir kez daha ortaya koyuyoruz!" Ne kadar da iddialı ve güven verici bir reklam değil mi? Ne yazık ki 23.12.2013 tarihinde bir gaflete düşüp, aboneniz oldum. En kötüsü ise, size taahhüt vermem oldu. Bulunduğum mevkide maalesef hizmet alamıyorum. Vodafone çekmiyor! Verdiğiniz dakika ve internet kullanımını gerçekleştiremiyorum.

Çağrı merkezinizi aradığımda kolay bir soru sordum; cayma hakkım var mı? Aldığım asabi yanıtlar ile nasıl bir şeye ortak olduğumu anladım. Arkadaşınız telefonu yüzüme kapatarak en anlamlı mesajı verdi aslında. 180 tl'lik "ayrılırsan-bayılırsın" sürprizi de varmış. Vadafone beni mağdur etti!

Bulut 172 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön